819137
819137
Jūsų IP: 44.212.26.248
Laikas: 2024-03-28 18:31:20

Erasmus+ projektas „Neatrastų vietų (objektų) ieškojimas“

Konferencija Large   Nuo šių metų rugsėjo mėnesio Nevarėnų pagrindinė mokykla įsitraukė į Erasmus+ projektą „Neatrastų vietų (objektų) ieškojimas“. Šio projekto tikslas - išnykusių vietovių ieškojimas miestelyje, kurio aplinkoje yra mokykla. Projekto partneriai: Čekijos Polevsko pradinė mokykla bei Latvijos Tirza pradinė mokykla.

Projekte dalyvauja 9-13 metų mūsų mokyklos mokiniai, o jiems padeda istorijos mokytoja N.Račkauskienė, šokio mokytoja I.Budginienė, vokiečių kalbos mokytoja I.Kuprijanovienė, projekto koordinatorė anglų kalbos mokytoja D.Pilipavičienė. Rugsėjo mėnesį projekto dalyviai ruošėsi video konferencijai. Spalio 1d. 11 val. per skype programą vyko video konferencija. Jos metu projekto dalyviai anglų kalba pristatė savo šalį, miestelį ir mokyklą, taip pat išgirdo apie partnerių šalis ir jų mokyklas. Po šio susipažinimo projektas sėkmingai startavo ir jau esame nusimatę pagrindines veiklas, kurias turime atlikti iki šių metų gruodžio mėnesio:

2019 m.

Laikas Veiklos pavadinimas Atsakingos mokytojos

Rugsėjo mėn.

Spalio 1d.

Video konferencija – susipažinimas su šalimis partnerėmis. Pasiruošimas prisistatymui: šalies, miestelio ir mokyklos pristatymas anglų kalba.

Tiesioginis prisistatymas per skype programą, pažintis su partneriais iš Latvijos ir Čekijos.

Rugsėjo – spalio mėn.

Emblemos gaminimas: aptarimas, paaiškinimas ir piešimas. Gražiausios emblemos rinkimai.

Inga Budginienė.

Spalio mėn. Išnykusių vietų paieška: vykdomos įvairios veiklos (kartu su istorikais ar istorijos žinovais, archeologais, liudininkais ir pan).

Indrė Kuprijanovienė.

Inga Budginienė.

Lapkričio mėn. Rašome ir renkame informaciją apie išnykusią vietą (objektą), darome apklausas, aprašymus. Ruošiame informacinius stendus.

Indrė Kuprijanovienė.

Gruodžio mėn.

Kuriame kalėdinius atvirukus, kurie bus siunčiami partnerių mokykloms.

Kalėdinė video konferencija „Kaip mūsų seneliai šventė Kalėdas“.

Inga Budginienė,

Neringa Račkauskienė

2020 metų gegužės mėnesį mokiniai su lydinčiomis mokytojomis vyks į Čekiją, rugsėjo mėnesį aplankys partnerius Latvijoje, o mes svečių lauksime spalio mėnesį.