819142
Jūsų IP: 3.237.65.102
Laikas: 2024-03-28 22:41:25

Linksmai su Kake Make

IMG 20191023 114824 LargeSpalio 23 dieną mokyklos bibliotekoje lankėsi priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai su mokytoja Dijana Čirikiene. Patogiai įsitaisę poilsio zonoje, smagiai su vaikais šnekučiavomės – kaip elgtis bibliotekoje, kokių knygų čia galima rasti ir kaip su jomis elgtis, ką vaikučiams yra skaitę tėveliai ar kiti artimieji, ką dar, be knygų, galima rasti bibliotekoje.

Vaikai apžiūrėjo mokyklos archyvą, jiems patiko vaikščioti tarp aukštų bibliotekos lentynų. Šio susitikimo pagrindinė tema – Kakė Makė. Tad vaikai klausėsi bibliotekininkės skaitomos ištraukos iš Linos Žutautės knygos „Kakė Makė ir Dantukų fėjos puota“, mokytojos Dijanos skaitomos ištraukos iš Linos Žutautės knygos „Kakė Makė ir pabėgusios ausys“. Su vaikais aptarėme, kodėl verta valytis dantis ir kur „dingsta ausys“. Paskui persikėlėme į „kino teatrą“. Žiūrėjome „Kakės Makės laidelę „Kakė Makė tingi žaisti“. Vaikai sakė, kad kartais smagu patinginiauti, bet šiandien jie gerai nusiteikę, tad atliko užduotis – rašė raideles K ir M iš Kakės Makės užduotėlių knygos.

Pabaigoje kiekvienas vaikas kartu su mokytoja pūtė balionus, ant kurių turėjo nupiešti Kakės Makės draugus monstrus.

Bibliotekininkė Danutė Ramančauskytė