819206
819206
Jūsų IP: 54.226.210.133
Laikas: 2024-03-29 13:00:24

Mokslo ir žinių diena Nevarėnų mokykloje

100 1920 (Large)Mokslo metų pradžią Nevarėnų pagrindinė mokykla minėjo rugsėjo 2-osios rytą. Nepaisydami lietučio nešini margaspalvėmis gėlėmis link mokyklos skubėjo ir maži, ir dideli. Rudeninis oras nesugadino nuotaikos mokiniams, jų tėveliams, mokytojams, svečiams – visi rinkosi į šventę džiugiai nusiteikę.

Turbūt įsimintiniausia ši diena buvo mažiesiems pirmokėliams, juk jiems šis rugsėjo skambutis – pirmutinis. Juos drąsino, kalbino ir už rankučių miestelio gatve link bažnyčios lydėjo dešimtokai, o už jų gražiai žingsniavo ir kitų klasių mokinukai.

Visi susitiko bažnyčioje, kur buvo aukojamos šv. Mišios už turiningus bei darbingus naujuosius mokslo metus.

Vėliau mokyklos aktų salėje susirinkę moksleiviai iškilmingai pasitiko mokytojus, šventės svečius bei visą mokyklos bendruomenę. Šventė prasidėjo Lietuvos Respublikos himnu ir vėliavų įnešimu. Visus pasveikino ir mokslo metų pradžią paskelbė mokyklos direktorė Irena Žutautienė. Savo programėlę parodė pirmokėliai ir jų mokytoja J. Bružienė. Direktorė visiems mažiesiems įteikė po saugaus pirmoko pasą, dešimtokai po mažą dovanėlę. Linkėjimus ir sveikinimus išsakė miestelio seniūnė Vilma Šakienė, kuri pasidžiaugė ir apdovanojo padėkos raštais vaikus, dalyvavusius piešinių konkurse ,,Miestelio erdvių puošimas“. Bendruomenės pirmininkas A. Šmukšta pasveikino visus su švente ir pagerbė mokytoją R. Vėlavičienę už patalpų puošimą renginiams. Kalbėjo ir kunigas A. Žygaitis. Jis apgailestavo, kad mokykla nebe vidurinė, palinkėjo ateityje tokia vėl tapti.

Šiemet gausus būrys pedagogų švenčia pedagoginio darbo jubiliejus. Mokytojams ta proga įteikti gėlių žiedai.

Mokyklos pavaduotoja Angėlė Želvienė pristatė klasių auklėtojus ir pasveikino visus su švente. Renginio pabaigoje vedėjai visus moksleivius pakvietė į klases, kur jų laukė pirmoji šių metų pamoka su klasės auklėtojais.

Mokyklos koridoriai ir klasės pražydo įvairiaspalviais rudens žiedais, moksleivių šypsenomis ir jaukiu šurmuliu.

Pradinių klasių mokytoja Rasa   Prušinskienė