819140
Laikas: 2024-03-28 22:15:52

Tarptautinės Mokytojų dienos paminėjimas Nevarėnuose

DSCF2517

Kaip ir visoje šalyje, taip ir Nevarėnų pagrindinėje mokykloje, penktadienis buvo ypatinga diena. Mokiniai rinkosi į pamokas žinodami, kad dalykus mokys „nauji mokytojai“. Tačiau nebuvo jokios panikos ar nesusipratimų. Po skambučio visi lūkuriavo prie kabinetų, laukdami mokytojų. „Naujieji mokytojai“ – dešimtokai – truputį užtruko, nes užėję į mokytojų kambarį pasveikino tikruosius mokytojus. Po gražių sveikinimų ir palinkėjimų vieni išėjo darbuotis, o kiti – ramiai gerti kavos.

Netruko prabėgti dvi pamokos naujai įsikūrusioje „kavinėje“ ir mokytojai buvo pakviesti į salę, kur vyko muzikos terapijos užsiėmimai. Kiek teigiamų emocijų patyrė mokytojai, kiek daug šypsenos buvo jų veiduose! Lygiai kaip ir mokiniams, kurie pertraukų metu galėjo šokti, pamokų metu – išbandyti „naujuosius mokytojus“. Penkios pamokos pralėkė labai greitai visiems. Galima tik pasakyti, kad tą ypatingą dieną buvo gera visiems...

Mokiniams išvažiavus namo, mokytojų laukė siurprizas. Visi buvo pakviesti į Nevarėnų kultūros centrą. Pasijutome visi tokie pakylėti ir pagerbti, kai salėje sveikino mokyklos tarybos tėvelių atstovai, seniūnė V. Šakienė, parapijos klebonas A. Žygaitis ir kultūros centro direktorius A. Šmukšta o pabaigoje „išpakavo“ didžiausią mums skirtą dovaną – pačių nevarėniškių pastatytą spektaklį „Laimės kalvis“.

Visų mokytojų vardu noriu dar kartą padėkoti visiems, kurie tą penktadienį suteikė tiek daug gražių ir gerų emocijų.

Muzikos mokytoja Daiva Kleivaitė Hirzel