820057
Jūsų IP: 3.133.159.224
Laikas: 2024-04-19 03:26:56

Pilietinė iniciatyva "PIEŠIU – RAŠAU LAIŠKĄ"

IMG 1471Šią pilietinę akciją organizuoja Vilniaus lopšelis – darželis ,,Pagrandukas“. Iniciatyva skirta Lietuvos valstybės šimtmečiui paminėti ir prisiminti žmones, esančius slaugos ir palaikomojo gydymo įstaigose. Akcijos dalyviai ragino parodyti jiems dėmesį, kuris yra svarbus kiekvienam tautiečiui, kad žmogus pasijustų reikalingas ir nepamirštas.

Mūsų mokyklos ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai  taip pat savo darbeliais nusprendė prisidėti prie šios puikios iniciatyvos. Visą savaitę vaikai nuoširdžiai triūsė prie savo darbelių - atvirukų, skirtų Lietuvos šimtmečiui. Kiekvienas savo darbelyje stengėsi palikti dalelę savo nuoširdumo, tyrumo, pradžiuginti  slaugos ir palaikomojo gydymo įstaigose esančius žmones, parodyti savo draugiškumą.

Ši graži iniciatyva skatino ne tik vaikų kūrybiškumą, vaizduotę, bet ir vertybines nuostatas, pilietiškumą, tautinę savimonę. Vaikai daug diskutavo apie draugystę, apie tai, kodėl reikia  tokiais žmonėmis rūpintis  ir kaip juos galime pradžiuginti.

Priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė Lina Račkauskienė

Ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoja Živilė Mizgerienė