819129
Jūsų IP: 3.237.46.120
Laikas: 2024-03-28 13:43:05

Konstitucijos egzaminas 2018

rodykl LargeŠiais metais Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 12-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. Egzaminą organizuojanti Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir partneriais DELFI, LRT radiju ir televizija, Media Traffic visus šalies piliečius ir gyventojus akcijos metu kvietė pasitikrinti Konstitucijos žinias, paminint atkurtos Lietuvos Respublikos šimtmetį.

Mūsų mokykla kasmet prisijungia prie šios akcijos ir aktyviai joje dalyvauja. Spalio 4 dieną vykstant Konstitucijos egzaminui 1 – 4 klasių mokiniai buvo pakviesti atlikti kūrybinę užduotį tema „Aš ir Tu – dar 100 metų kartu!", o 5 – 10 klasių mokiniai savo Konstitucijos žinias galėjo pasitikrinti spręsdami testą, kuris buvo sudarytas iš 30 uždarų klausimų. Teisingai atsakę į ne mažiau kaip 25 klausimus, mokiniai kviečiami į II egzamino etapą. Egzamino testą sprendė 22 5 – 10 klasių mokiniai. Tarp 5 – 7 klasių geriausiai sekėsi 5 kl. mokiniui Dovydui Gandzeliui, 7 kl. mokiniams Radvilei Kačinskytei, Erikui Blynovui, Jonui Jegorovui, Jolitai Venskutei ir 6 kl. mokiniui Minvydui Vaičiui. Iš 8 – 10 klasių gerai sekėsi 9 kl. mokinei Vaidai Purauskaitei ir 8 kl. mokiniui Viliui Jonui Rubiui.
Pradinių klasių mokinių darbai buvo išsiųsti organizatoriams ir spalio 10 –16 d. geriausi konkurso administratoriaus sudarytos komisijos atrinkti darbai bus paskelbti portale www.delfi.lt, kuriame bus galima balsuoti už labiausiai patinkantį darbą.

Istorijos mokytoja Neringa Račkauskienė