819177
Jūsų IP: 3.224.147.211
Laikas: 2024-03-29 06:14:11

Savivaldos diena

Devintokai pasveikino seniūnijos darbuotojus su Savivaldos diena

IMG 20181010 091325 LargeNuo 2007-ųjų metu Lietuvoje minima Vietos savivaldos diena. Vietos savivalda – tai valstybės teritorijos administracinio vieneto – savivaldybės – teisė laisvai ir savarankiškai tvarkytis tam tikroje teritorijoje pagal Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus. Šią teisę įgyvendina asmenys, kuriuos kas ketverius metus renka savivaldybės gyventojai. Lietuvoje yra 60 savivaldybių. Viena iš savivaldybės institucijų yra seniūnija.

Šios dienos proga mūsų mokyklos 9 klasės mokiniai apsilankė Nevarėnų seniūnijoje. Pasveikinę seniūnijos darbuotojus su Vietos savivaldos diena, vaikai buvo pakviesti susipažinti su seniūnijos darbuotojų veikla, jų kabinetais. Mokiniai turėjo galimybę paklausti kiekvieno seniūnijos darbuotojo apie juos dominančius dalykus: ar patinka šis darbas, su kokiomis problemomis susiduria ir t.t. Po to seniūnė vaikus pakvietė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio proga parašyti po linkėjimą Lietuvai.

Pasisėmę gerų įspūdžių, įgiję vertingų žinių mokiniai grįžo į mokyklą.

Istorijos mokytoja Neringa Račkauskienė