820851
Jūsų IP: 18.188.61.223
Laikas: 2024-04-23 11:16:55

Protingi ir kūrybingi mokiniai turi kur plėsti savo gebėjimus

Jau ketvirti metai mūsų mokykloje veikia mokinių klubas kiek mįslingu pavadinimu- „Ateities vaikai“. Tačiau paslapties čia nėra- į klubą gali patekti visi gerai besimokantys ir aktyvūs 5-12 klasių mokiniai. O jų šiuo metu 15; aktyviausi - 5-6 klasių mokiniai. Klubo vadovė- vokiečių kalbos vyr. mokytoja Indrė Kuprijanovienė, šiemet pakeitusi ankstesnę koordinatorę ir klubo įkūrėją Nijolę Vyžintienę. I. Kuprijanovienei talkina klubo narių išrinkta prezidentė, abiturientė Gintarė Šakytė.

Šiais mokslo metais klubas sieks šių tikslų:

- Ugdyti moksleivių kūrybiškumą, saviraišką įvairiose veiklose.

- Skatinti mokinių veiklą per savanorystę.

- Išleisti mokinių kūrybinių darbų knygą ,,Ačiū, mokytojau“.

UŽDAVINIAI:

- Lavinti mokinių gebėjimą bendrauti įvairiose amžiaus grupėse.

- Išsirinkti ir įgyvendinti trumpalaikį mokymosi projektą per savanorystę.

- Organizuoti įvairius projektus.

- Dalyvauti įvairiuose mokyklos, rajono renginiuose.

Nuo šių mokslo metų įvyko ir daugiau naujovių. Rugsėjį krikštijome naujus klubo narius penktokus, spalį pradėjome rengti mokytojų knygą, kurioje aprašysime kiekvieną pedagogą ir jo nuopelnus. Kadangi mokytojų daug, knygą užbaigti ir pristatyti mokyklos bendruomenei planuojame kitais mokslo metais.

Nepamiršome ir tradicinės veiklos. Prieš Kalėdas vykome į Telšių „Vilties“ centrą, kur mūsų laukė draugai ligoniukai. Šiemet parodėme jiems vaidinimą „Dvylika mėnesių“ ir nuvežėme gausybę popierinių kojinaičių su kalėdiniais linkėjimais. Įsitikinome, kad jie taip pat mūsų nepamiršo... Neapleisti stengiamės ir senųjų klubo narių- pernai įvykusio susitikimo tradiciją pratęsime ir šiemet- balandį kviesime į mokyklą atvykti ir patirtimi pasidalyti mūsų draugus studentus ir gimnazistus.

Įvairių idėjų ir klubo vizijų turime daug, jomis dalijamės trečiadieniais, 7-8 pamokų metu. Tad jei esi kūrybingas „moksliukas“, laukiame tavęs klube!

1 (1)
1 (10)