819134
819134
Jūsų IP: 35.169.107.177
Laikas: 2024-03-28 16:52:40

Etnovakaronė "Neišsenkantis senolių lobynas"

lobynas 6 Lapkričio 23-osios vakarą visi, Telšių rajono bendrojo lavinimo mokyklų IX – XII klasių mokiniai, rinkosi ,,Džiugo‘‘ gimnazijoje. Čia vyko etnovakaronė ,,Neišsenkantis senolių lobynas‘‘. Šia švente buvo siekta, kad moksleiviai gautų gilesnę ir platesnę pažintį su folklorinių dainų bei šokių raiškos galimybėmis šiandienos kultūroje. Vakaronėje dalyvavo penkios rajono mokyklos: Nevarėnų, Tryškių – Lazdynų Pelėdos vidurinės mokyklos, taip pat Džiugo, Žemaitės ir Vincento Borisevičiaus gimnazijos.

Moksleiviai, jų mokytojai ir svečiai tikrai neleido laiko veltui. Galėjo pasiklausyti įvairių ir įdomių pasakojimų, taip pat išgirsti folklorinių dainų. Na, o per pertraukėles šoko liaudiškus šokius: Granskverą, Grečinikę, Žemaituką, Šyvį ir Oirą. Šventės pabaigoje Džiugo gimnazijos direktorius apdovanojo visas mokyklas padėkos raštais ir suvenyrais, taip pat pakvietė visus susitikti kitais metais. Ši vakaronė tikrai įstrigo kiekvieno mintyse.

Inga Budginienė