Jūsų IP: 54.227.136.157
Laikas: 2024-03-19 05:02:07

Išvyka į spektaklį

Spalio 28 d. septintos klasės mokiniai ir mokytoja I. Stonkienė vyko į Šiaulių dramos teatro spektaklio ,,Berniukai šoka breiką“ premjerą, kurią režisavo režisierius ir inscenizacijos autorius – A. Gluskinas.

"Berniukai šoka breiką" – spektaklis, pastatytas vaikams, pagal rašytojo Vytauto Račicko knygą. Pagrindinius vaidmenis atliko Šiaulių dramos teatro aktoriai: A. Matutis, D. Kielaitė, V. Krivickaitė, M. Jurevičius, J. Bindokas ir I. Liutikaitė.

Spektaklio metu buvo pasakojama apie trečiaklasį neklaužadą Jokūbėlį, jo mokyklą, mokytojus ir klasės draugus. Spektaklio herojai buvo paprasti vaikai, kurie kasdien eina į mokyklą, joje mokosi ir pokštauja, draugauja, pešasi, pykstasi bei taikosi.

Spektaklis "Berniukai šoka breiką" visus sužavėjo savo šiuolaikiškumu. Jame netrūko breiko, urban stiliaus šokių elementų, techno muzikos ir kitų gatvės kultūros apraiškų.

7 klasės mokinė Karolina Šimkutė