Jūsų IP: 52.205.218.160
Laikas: 2024-03-19 02:33:53

Su AIDS kovojome žiniomis

1 2Gruodžio 1-oji – Pasaulinė kovos su AIDS diena. Ši klastinga ir neišgydoma liga  vis labiau plinta, tad kol mokslininkai ieško  naujų vaistų jai išgydyti, visuomenė informuojama apie AIDS plitimo būdus, padarinius ir gydymą.

Mūsų mokykloje ši diena paminėta lapkričio 30-ąją, penktadienį. Daugiau sužinoti apie ligą galima buvo paskaičius informaciją stende, o praktinis minėjimas įvyko 6-tą pamoką. Tuomet 3 komandos, sudarytos iš 9-12 klasių ir kelių mokytojų, galvas laužė „Protmūšyje“. Klausimai reikalavo logiško atsakymo, tačiau komandos puikiai susitvarkė su užduotimis; klausta buvo apie sąvokos „muilo opera“ atsiradimą, Rubiko kubą, tikrąją gumos kramtymo naudą ir t.t. Daugiausiai teisingų atsakymų pateikė komanda „Laimėtojai“, nuo jų vienu tašku atsiliko „Aidas“, treti liko „Vunderkindai“.

Ir nors kai kurie klausimai sukėlė daug diskusijų, žaidimas buvo itin azartiškas ir naudingas; išsiskirstėme puikiai nusiteikę ir daug sužinoję.

12 klasės mokinė Greta Piktužytė