819140
819140
Jūsų IP: 3.80.211.101
Laikas: 2024-03-28 21:30:24

Fotonuotraukų konkursas „Mano svajonių profesija“

DSCF3354

Paskelbtas fotonuotraukų konkursas „Mano svajonių profesija”, kurį organizuoja projekto „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme“ VP1-2.3-ŠMM-01-V-01-002“ karjeros konsultantė Akvilė Bukinienė.

Konkurso tikslas: skatinti moksleivius pamąstyti apie savo profesiją, santykį su gyvenamąja aplinka ir galimybes ją pakeisti pasirenkant tinkamus veiklos būdus (kuriu savo profesiją; mano svajonių profesija). Balandžio 2 d. vertinimo komisija pagal vertinimo kriterijus įvertina darbus.

Balandžio 3-24 d. numatoma organizuoti fotonuotraukų parodą Telšių švietimo centre.

Konkurso nugalėtojai bus skelbiami Telšių švietimo centre svetainėje www.sctelsiai.lt bei 2014 m. balandžio 10 d. apdovanojami Telšių švietimo centre.

Nuotraukų vertinimo kriterijai:

* temos atitikimas ir atskleidimas;

* fotonuotraukos originalumas;

* fotonuotraukos meniškumas.

Konkurso darbus vertins organizatorių sudaryta vertinimo komisija. I, II, III vietų laimėtojai bus apdovanoti Padėkos raštais ir prizais.

Aktyviausiai konkurse dalyvavusioms ugdymo įstaigoms bus įteikti organizatorių padėkos raštai. Jame dalyvauja ir Nevarėnų pagrindinės mokyklos 10 klasės mokinės Viktorija Šimkutė ir Toma Kristutytė .

Karjeros koordinatorė Inga Budginienė