Jūsų IP: 34.228.7.237
Laikas: 2024-03-19 03:52:45

Mokinių komitetas

Mokykloje aktyviai veikia mokinių komitetas, pirmininkas Antanas Kuodys. Tikybos mokytoja Ina Vandzinskienė yra šio komiteto konsultantė. Komitetą sudaro visų klasių seniūnai ir aktyvūs mokiniai, kurie nori dalyvauti priimant mokiniams svarbius sprendimus. Komitetas posėdžiauja kiekvieną savaitę ir sprendžia aktualias problemas. Komiteto dalyviai visų mokinių vardu teikia pasiūlymus mokyklos administracijai, kurie turi pagerinti atmosferą tarp mokinių ir mokytojų, užtikrintų visų mokinių įsitraukimą į mokykloje organizuojamus renginius, sustiprintų drausmę pamokų metu. Šie pasiūlymai yra apsvarstomi mokyklos administracijos darbuotojų ir  įtraukiami į būsimas veiklas.

Mokinių komiteto atstovai dažnai dalyvauja mokytojų pasitarimuose, kur yra diskutuojama mokyklai ir mokiniams svarbiais klausimais. Čia jie taip pat išreiškia savo nuomonę, į kurią yra įsiklausoma. Tokiu būdu mokiniai tampa sprendimų priėmimo dalimi. Ši informacija yra perduodama kitiems mokiniams, ir jie sužino, jog ir jie daro įtaką priimant sprendimus. Tokiu būdu sustiprinamas mokinių atsakomybės jausmas, nes šie sprendimai nėra vien tik primesti iš viršaus.

2023-2024 m.m.

MOKINIŲ KOMITETAS

Antanas Kuodys (7 kl.) mokinių komiteto pirmininkas.

1. Domas Diržininkas ( 5 kl.)

2. Meda Molytė ( 5 kl.)

3. Slavia Aldona Moroi ( 6 kl.)

4. Gabija Bukontaitė ( 6 kl.)

5. Eva Dargevičiūtė ( 7 kl.)

6. Amelija Aukštakytė ( 7 kl.)

7. Gabrielė Bartkutė ( 8 kl.)

8. Justas Ramančauskas ( 8 kl.)

9. Martyna Molytė (9 kl.)

10. Evelina Kamenaitė ( 9 kl.)

11.Tomas Perminas ( 10 kl.)