Company Logo

Renginių kalendorius

Gegužė 2018
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

2 procentų parama

Ugdymas karjerai

Mokyklos muziejus

Lankytojai

157958
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praėjusią savaitę
Šis mėnuo
Praėjęs mėnuo
Iš viso
18
70
581
156623
2165
2199
157958
Jūsų IP: 54.166.245.10
Laikas: 2018-05-26 06:11:47
Visitors Counter

Elektroninis dienynas

Sveikatiada

Vaikų linija

Tėvų linija

Vyturys

„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

Mokyklų aprūpinimas

Darbuotojų sąrašas

   Nevarėnų pagrindinės mokyklos 2017-2018 m.m. pedagogų sąrašas 

 

 

 Vardas, pavardė  Pareigos
 Irena Žutautienė  Direktorė
 Angėlė Želvienė  Pavaduotoja ugdymui, matematikos mokytoja
 Živilė Mizgerienė  Ikimokyklinio ugdymo grupės pedagogė
 Lina Račkauskienė  Priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė, geografijos,   gamtos ir žmogaus mokytoja
 Jolanta Bružienė  Pradinių klasių mokytoja, pailgintos darbo dienos grupės  auklėtoja
 Alma Šepikienė  Pradinių klasių mokytoja, pailgintos darbo dienos grupės  auklėtoja
 Juzefa Venckienė  Pradinių klasių mokytoja, ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoja
 Rasa Prušinskienė  Pradinių klasių mokytoja, pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja
 Ilona Stonkienė  Lietuvių kalbos (gimtosios) mokytoja
 Audronė Ciparienė  Lietuvių kalbos (gimtosios) mokytoja
 Indrė Kuprijanovienė  Užsienio kalbos (vokiečių) mokytoja, mokytojo padėjėja
 Psichologo asistentė
 Dovilė Pilipavičienė  Užsienio kalbos (anglų) mokytoja
 Dalia Galminienė  Užsienio kalbos (rusų) mokytoja
 Angėlė Želvienė  Matematikos mokytoja
 Janina Glodenienė  Matematikos mokytoja
 Vilmantas Jankauskas  Fizikos, ekonomikos, verslumo pagrindų mokytojas
 Jolanta Stonienė  Biologijos, chemijos mokytoja
 Lina Račkauskienė  Biologija, geografija, gamta ir žmogus, verslumo pagrindai
 Neringa Račkauskienė  Istorijos, pilietiškumo pagrindų mokytoja
 Arūnas Daubaris  Informacinių technologijų mokytojas
 Gitanas Budginas  Kūno kultūros, žmogaus saugos mokytojas
 Inga Budginienė  Šokio mokytoja, meninio ugdymo pedagogė, mokytojo  padėjėja
 Romas Lubis  Dailės, technologijų mokytojas
 Ignas Lukošius  Muzikos mokytojas
 Nijolė Lidikauskienė  Etikos mokytoja
 Ina Vandzinskienė  Dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja
  Logopedė
 Sandra Vaičiulytė  Socialinė pedagogė, pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja
 Aušra Ivanauskienė  Neformaliojo ugdymo organizatorė, mokytojo padėjėja
  Rita Gofmanienė  Pavaduotoja ūkio ir bendriesiems reikalams; Raštinės vedėja
 Lina Butkutė  Raštinės vedėja; IT specialistė
 Danutė Ramančauskytė  Bibliotekininkė
 Petras Trepšas  Vairuotojas, darbininkas
  Sidonija Vespenderienė  Ikimokyk. ugd. gr. auklėtojos padėjėja
 Vijoleta Bartkienė  Rūbininkė
 Viktorija Baužienė  Kiemsargė
 Ilona Norkuvienė  Valytoja
 Regina Gaižauskienė  Valytoja
 Danutė Mačiulskienė  Valytoja
 Regina Pagojienė  Valytoja
 Irena Norkienė   Sargas
 Vaidotas Norkus  Sargas
 Janina Peštenienė  Sargas
 Vygantas Peštenis  Sargas
 Povilas Damunskis  Sargas
 Tomas Petrikauskas  Sporto specialistas

  

  

 

 

 

  




Visos teisės saugomos © Kopijuoti informaciją draudžiama. Tikrinta XHTML and CSS.