Company Logo

Renginių kalendorius

Gegužė 2018
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

2 procentų parama

Ugdymas karjerai

Mokyklos muziejus

Lankytojai

157958
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praėjusią savaitę
Šis mėnuo
Praėjęs mėnuo
Iš viso
18
70
581
156623
2165
2199
157958
Jūsų IP: 54.166.245.10
Laikas: 2018-05-26 06:04:30
Visitors Counter

Elektroninis dienynas

Sveikatiada

Vaikų linija

Tėvų linija

Vyturys

„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

Mokyklų aprūpinimas

Darbo grupės ir komisijos

TELŠIŲ R. NEVARĖNŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS NUOLAT VEIKIANČIOS

KOMISIJOS IR DARBO GRUPĖS

 

1. Darbo grupės 2018 metų veiklos tikslams ir uždaviniams įgyvendinti:

I. Tikslui: kiekvieno mokinio pažangos siekimas, užtikrinant ugdymo kokybę:

Angėlė Želvienė, pavaduotoja ugdymui;

Janina Glodenienė, matematikos vyr. mokytoja;

Ilona Stonkienė, lietuvių kalbos vyr. mokytoja;

Marytė Piktužienė, anglų k. mokytoja;

Audronė Ciparienė, lietuvių kalbos vyr. mokytoja;

Dalia Galminienė, rusų k. vyr. mokytoja;

Jolanta Stonienė, biologijos - chemijos vyr. mokytoja;

Jolanta Bružienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė.

 

II. Tikslui: atviros ir saugios mokyklos fizinės ir psichologinės aplinkos gerinimas:

Indrė Kuprijanovienė, psichologo asistentė;

Arūnas Daubaris, informacinių technologijų vyr. mokytojas;

Inga Budginienė, šokio mokytoja;

Ignas Lukošius, muzikos mokytojas;

Gitanas Budginas, kūno kultūros vyr. mokytojas;

Ina Vandzinskienė, logopedė metodininkė;

Rasa Prušinskienė, pradinių klasių vyr. mokytoja;

Alma Šepikienė, pradinių klasių vyr. mokytoja.

 

 III. Tikslui: bendravimo kultūros tarp mokyklos bendruomenės ir socialinių partnerių stiprinimas:

Irena Žutautienė, direktorė;

Vilmantas Jankauskas, fizikos mokytojas;

Romas Lubis, dailės ir technologijų vyr. mokytojas;

Neringa Račkauskienė, istorijos mokytoja;

Juzefa Venckienė, pradinių klasių vyr. mokytoja;

Nijolė Lidikauskienė, etikos vyr. mokytoja;

Lina Račkauskienė, geografijos mokytoja;

Živilė Mizgerienė, ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoja;

Aušra Ivanauskienė, specialioji pedagogė.

  

2. Knygų – vadovėlių, materialinių ir trumpalaikio turto nurašymo komisija:

Angėlė Želvienė – pavaduotoja ugdymui, komisijos pirmininkė;

Ina Vandzinskienė – vyr. logopedė;

Juzefa Venckienė – pradinių klasių vyr. mokytoja.

 

3. Viešųjų pirkimų komisija:

 Angėlė Želvienė, Nevarėnų pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui (komisijos pirmininkas), jos nesant, Ina Vandzinskienė, logopedė (komisijos pirmininkas);

Rita Gofmanienė, direktoriaus pavaduotoja ūkio ir bendriesiems klausimams, jos nesant Danutė Ramančauskytė, bibliotekininkė;

Lina Butkutė, informacinių technologijų specialistė (viešųjų pirkimų) (sekretorė) arba Jolanta Bružienė, pradinių klasių mokytoja (sekretorė).

 

4. Nevarėnų pagrindinės mokyklos mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų atestacijos komisija:

Irena Žutautienė, direktorė;

Angėlė Želvienė, pavaduotoja ugdymui;

Jolanta Bružienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė;

Gitanas Budginas, kūno kultūros vyr. mokytojas;

Janina Glodenienė, matematikos vyr. mokytoja;

Irena Petrauskienė, Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė.

5. Nevarėnų pagrindinės mokyklos vaiko gerovės komisija.

Pirmininkė – Angėlė Želvienė, pavaduotoja ugdymui.

Pirmininkės pavaduotoja – Ina Vandzinskienė, logopedė.

Nariai: soc. pedagogė Sandra Vaičiulytė,  spec. pedagogė Aušra Ivanauskienė, visuomenės sveikatos priežiūros spec. Ernesta Vaitkuvienė,  mokytojas Gitanas Budginas, psichologo asistentė Indrė Kuprijanovienė, mokytoja Juzefa Venckienė, Nevarėnų seniūnijos socialinio darbo organizatorė Simona Dzigelytė.

Sekretorė – Lina Račkauskienė, mokytoja.

 

6. Nevarėnų pagrindinės mokyklos statinio kasmetinių apžiūrų komisija.

Komisijos pirmininkas - Rita Gofmanienė, direktoriaus pavaduotoja ūkiui ir bendriesiems klausimams.

Nariai: Petras Donelavičius, Telšių r. savivaldybės statybos poskyrio vyriausiasis specialistas.

Petras Trepšas, darbininkas, atsakingas už mokyklos šilumos ūkį.

 

7. Inventorizacijos komisija.

Pirmininkas – Angėlė Želvienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Nariai: Juzefa Venckienė, mokytoja.

Ina Vandzinskienė, logopedė.




Visos teisės saugomos © Kopijuoti informaciją draudžiama. Tikrinta XHTML and CSS.