Company Logo

Renginių kalendorius

Birželis 2019
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

2 procentų parama

Ugdymas karjerai

Mokyklos muziejus

Lankytojai

190070
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praėjusią savaitę
Šis mėnuo
Praėjęs mėnuo
Iš viso
1
21
283
189507
647
2684
190070
Jūsų IP: 54.145.45.143
Laikas: 2019-06-17 01:31:49
Visitors Counter

Elektroninis dienynas

LIONS QUEST

Sveikatiada

Vaikų linija

Tėvų linija

Vyturys

„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

Mokyklų aprūpinimas

Neformalusis ugdymas

 

PATVIRTINTA

Mokyklos direktoriaus

2019 m. sausio 21 d.

įsakymu Nr. V-10

NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO VEIKLA 2018 – 2019 m. m.   II pusmetis                                                    

Eil. Nr. Būrelio pavadinimas Valandų skaičius Vadovo vardas, pavardė Darbo laikas Darbo vieta
 1 Saviraiškos būrelis 1 Rasa Prušinskienė

Ketvirtadienis

6 pam. 1255 – 1340

Klasė, aktų salė

Sporto būrelis 1 Rasa Prušinskienė

Trečiadienis

6 pam. 1255 – 1340

Sporto salė

Dailės būrelis 1

Alma Šepikienė

  

         Antradienis

6 pam. 1255 – 1340

Klasė

Žaidžiu ir mokausi 1 Alma Šepikienė

           Ketvirtadienis

6 pam. 1255 – 1340

Klasė, laboratorija, biblioteka
Jaunieji konstruktoriai 1 Juzefa Venckienė

Pirmadienis

5 pam.1200 – 1245

Klasė

Judrieji žaidimai 1 Juzefa Venckienė

Antradienis

5 pam.1200 – 1245

Sporto salė, laukas

Jaunieji gamtininkai 1 Aušra Ivanauskienė

Ketvirtadienis

6 pam. 1255 – 1340

Klasė, laukas
Etnokultūros būrelis 1 Aušra Ivanauskienė

Antradienis

6 pam. 1255 – 1340

Klasė

Saviraiškos būrelis 2 Indrė Kuprijanovienė

Pirmadienis

       7,8 pam.1350 –1530

Aktų salė, psichologės kab.
10  Mados šokiai 2 Inga Budginienė

Antradienis

8 pam.1445 – 1530

Trečiadienis

8 pam.1445 – 1530

Aktų salė

11  Tautiniai šokiai 1 Inga Budginienė

Ketvirtadienis

8 pam.1445 – 1530

Aktų salė

12  Dailės būrelis 1 Romas Lubis

Pirmadienis

8 pam.1445 – 1530

Dailės kabinetas

13  Kraštotyros būrelis 1 Neringa Račkauskienė

Pirmadienis

7 pam.1350 – 1435

Istorijos kabinetas

14  Sportiniai žaidimai 1 Gitanas Budginas

Pirmadienis

7 pam.1350 – 1435

Sporto salė

15  Futbolas 1 Gitanas Budginas

Antradienis

8 pam.1445 – 1530

Stadionas, sporto salė

16  Krepšinis 1 Gitanas Budginas

Ketvirtadienis

7 pam.1350 – 1435

Sporto salė

17  Krepšinis 1 Gitanas Budginas

Ketvirtadienis

8 pam.1445 – 1530

Sporto salė

18  Vokalinis ansamblis 1 Ignas Lukošius

Antradienis

8 pam.1445 – 1530

Muzikos kabinetas

19  Vaikinų ansamblis 1 Ignas Lukošius

Antradienis

7 pam.1350 – 1435

Muzikos kabinetas




Visos teisės saugomos © Kopijuoti informaciją draudžiama. Tikrinta XHTML and CSS.