819128
Jūsų IP: 3.238.62.124
Laikas: 2024-03-28 13:09:01

„Šokių šėlsmas 2013“

DSCF2197 (Large)Gegužės 17 dieną Viešvėnų kultūros centre vyko šiuolaikinių šokių festivalis „Šokių šėlsmas 2013“. Šis festivalis kiekvienais metais įtraukia vis daugiau dalyvių. Jame jau dveji metai aktyviai dalyvauja ir Nevarėnų mokyklos šokių grupė „Neva“.

Vos tik atvykusios į Viešvėnų kultūros centrą, šokių grupės „'Neva“ šokėjos nustebo išvydusios, kad šiais metais festivalyje dalyvauja tiek daug šokėjų. Šiemet „Šokių šėlsmas“ įtraukė net septynisas šokių grupes: Ryškėnų kultūros centro šokių grupę „Šypsena“, Viešvėnų kultūros centro vaikų šokių grupes „Mes“ ir „Go“ Luokės vid. mokyklos mažųjų šokėjų grupę, Ateities pagr. mokyklos šokių grupę „Ateitis“, Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos šokių grupę „Lukstė“,taip pat Nevarėnų mokyklos šokių grupę „Neva“ ir net dainininkų grupę, kuri dar labiau pagyvino renginį.

Viešvėnų kultūros centro vadovė džiaugėsi šiuo renginiu ir linkėjo visiems vadovams stiprybės, o šokėjams ištvermės. Visos šokių grupės ir jų vadovai buvo apdovanoti diplomais ir mažomis dovanėlėmis.

Tikimės, kad šis „Šokių šėlsmas“ kitais metais sulauks dar daugiau dalyvių ir suteiks dar daugiau gerų emocijų.

Viktorija Šimkutė, 9kl. mokinė