Company Logo

1,2 procentų parama

Ugdymas karjerai

Mokyklos muziejus

Lankytojai

883204
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praėjusią savaitę
Šis mėnuo
Praėjęs mėnuo
Iš viso
330
206
2107
878642
7558
44028
883204
Jūsų IP: 3.92.91.54
Laikas: 2024-07-22 19:23:27
Visitors Counter

Elektroninis dienynas

LIONS QUEST

NŠA

Sveikatiada

Vaikų linija

Tėvų linija

Vyturys

„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

Mokyklų aprūpinimas

Bendradarbiavimas

INFORMACIJA

Tėvų žiniai,

 

reaguojant į prieš rajono ugdymo įstaigas nukreiptas kibernetines atakas šiandien, spalio 17 d., Telšių rajono savivaldybės meras Tomas Katkus sukvietė švietimo įstaigų vadovus į neeilinį pasitarimą. Pasitarimo metu meras informavo, kokių priemonių bus imtasi siekiant apsaugoti vaikus bei užtikrinti ugdymo procesą.

Informuojame, kokių priemonių bus imamasi gavus laišką su grasinimais Telšių r. Nevarėnų pagrindinėje mokykloje:

– informuojama policija;

– atsakingi darbuotojai apžiūri teritoriją ir, nepastebėjus nieko įtartino (prie įstaigos paliktų paketų, požymių, kad į pastato vidų buvo įsibrauta ir pan.), – vykdomas įprastas ugdymo procesas;

– jeigu apžiūrėjus teritoriją ar vaizdo kamerų įrašus, kyla įtarimų dėl pažeisto saugumo, jei randamas pavojingas objektas, ar yra kitų indikacijų, kad grėsmė gali būti reali, – direktorė ir/ar direktorės pavaduotoja  nedelsiant pradeda vykdyti evakuaciją bei skambina skubios pagalbos numeriu – 112;

– vykdant evakuaciją, išlaikoma drausmė, nekeliama panika tarp vaikų;

– jeigu vaikai į lauką išėjo be šiltos aprangos, ieškome galimybių pasirūpinti, kad jie nešaltų: evakuacijos planuose numatomos vietos, kuriose vaikai galėtų šiltai laukti, kol susiklosčiusi situacija bus išspręsta;

– apie vykdomą evakuaciją ugdymo įstaigos administracija informuoja tėvus.
 
Visos teisės saugomos © Kopijuoti informaciją draudžiama. Tikrinta XHTML and CSS.