820851
Jūsų IP: 3.147.104.120
Laikas: 2024-04-25 13:47:33

Kultūringa išvyka į Telšius

009Rugsėjo 19-osios rytas išaušo lietingas, bet pradinių klasių mokiniai rinkosi į mokyklą puikiai nusiteikę, pasiruošę vykti į ekskursiją po Telšių senamiestį ir aplankyti Šilutės kamerinio dramos teatro spektaklį ,,Beždžionių karalius kitaip”.

Atvykę į Telšius ekskursiją mokiniai pradėjo Katedros aikštėje. Pirmiausiai susipažino su bronziniu Telšių miesto maketu. Mokinius labai nustebino tai, kad informacija pateikta ir žemaitiškai, ir Brailio raštu. Apžiūrėję Katedrą užsuko ir į kriptą, kurioje ilsisi Žemaitijos vyskupų palaikai.

Lyg žinodamas apie mokinių ekskursiją trumpam nurimo lietus, todėl mokiniai neskubėdami apžiūrėjo kitas miesto įžymybes: bokštą su laikrodžiu ir Žemaitijos simboliu meška, fontaną, vienintelę pasaulyje skulptūrą skalikui, Žemaitijos gaublį. Grįždami aptarė istorinės atminties sienos datas, gėrėjosi paminklu Žemaitijos simboliui – meškai, apžiūrėjo amfiteatrą, pasivaikščiojo Masčio ežero pakrante.

Po ekskursijos skubėjome į Žemaitės dramos teatrą, žiūrėjome spektaklį ,,Beždžionių karalius kitaip”. Mokinius sužavėjo įspūdingos ir spalvingos aktorių kaukės, o pagrindinis veikėjas skatino drąsa ir išmintimi įveikti visus sunkumus.

Įspūdžių buvo tiek daug, kad grįžtant į mokyklą pusė pirmokėlių saldžiai užmigo.

Mokytoja metodininkė                                                                                                   Jolanta Bružienė

start stop bwd fwd