819122
Jūsų IP: 3.84.7.255
Laikas: 2024-03-28 08:53:44

Vietos savivaldos diena

Picture 1667Spalio 10 – ąją švenčiama Vietos savivaldos diena, kuri Lietuvoje minima nuo 2007 metų. Šią dieną galima laikyti savivaldybių tarnautojų profesine švente, tačiau kartu tai ir visų žmonių šventė, nes visi gyvename tam tikroje savivaldoje. Taigi ir mes, dešimtokai, kartu su istorijos mokytoja Neringa Račkauskiene apsilankėme Nevarėnų miestelio seniūnijoje ir pasveikinome ten dirbančius seniūnijos darbuotojus.
    Pasveikinti seniūnijos darbuotojų išėjome dar anksti ryte, seniūnijos darbuotojus nustebindami, kad mūsų labai daug. Nors ir nedrąsiai, tačiau su šypsenomis veide pasveikinome darbuotojus.

Patys prisimindami ir darbuotojams primindami, pasidalinome informacija apie Nevarėnų miestelį ir kitus, aplink esančius, kaimelius. Įteikėme puokštę ir sudainavome dainą "Matrica". Na, o atsidėkodami už tai, seniūnijos darbuotojai mums papasakojo apie savo darbą ir seniūniją.
   Po apsilankymo seniūnijoje į mokyklą grįžome su geromis emocijomis ir puikia nuotaika.

Viktorija Šimkutė, 10 kl.