819137
819137
Jūsų IP: 3.238.87.31
Laikas: 2024-03-28 18:31:25

Pirmokėlių krikštynos nuvedė į pasakų šalį

DSCI0821Pirmadienį iš pat ryto mokykloje visų dėmesį patraukė raguoti velniukai, pasibeldę į pirmos klasės mokinukų klasę ir smagiai ženklinę juos spalvomis. Anot pirmokėlių mokytojos Jolantos Bružienės, išklausę pamokymų gerbti visus mokyklos darbuotojus, visi buvę maloniai nustebinti. Taip prasidėjo pirmokėlių krikštynos, kurias smagiai režisavo ketvirtos klasės mokinukų mokytoja Juzefa Venckienė.Po pamokų pirmokai buvo pakviesti į salę, kur vyko pagrindinė krikšto ceremonija. Prieš patekdami į šią patalpą, pirmokai turėjo įveikti lankų koridorių. O salėje jų jau laukė stebuklingosios fėjos.

„Patekote į pasakų šalį, kurioje patirsite įvairiausių nuotykių” - spalvingais apdarais pasipuošusios mažiukus viliojo burtininkės. Jos vaišino stebuklingu gėrimu, kuris gerina atmintį. Gėrimo kliuvo ir mokytojai Jolantai. Pasirodė, kad ta stebuklinga šalis telpa į nuostabiausią žodį- knyga, su kuria fėjos ir kvietė draugauti pirmokėlius.

Vėliau juos egzaminavo Nykštukas ir Raudonkepuraitė, klausdami, kokioje mokykloje vaikai mokosi. Nė vienas nesuklydo ir rašydamas savo vardus, spėdamas mįsles, prisimindamas pasakų personažus. Daug, oi daug gudrybių tiek nedaug tesimokę išmąstė pirmokai. Jiems talkino ne tik mokytojos, bet ir Katinėlis ir Gaidelis, o Vilkas pilkas klausėsi gražios dainos. Ant šluotos atskridusi Ragana pašokdino pirmokus per savo unikalų skraidymo įrankį, o antrokai su mokytoja Rasa pamokė linksmų žaidimų, tokių kaip „Du paukščiukai tupi tupi”. Trečiokų mokytoja Alma pakvietė pirmokėlius nupiešti juokingą kiškį, kuris vėliau buvo įrėmintas ir šiuo metu šypsosi iš paveikslo rėmų pirmoje klasėje...

Pakrikštyti pirmokai gavo pirmokų pasus ir su visais svečiais pašoko smagų šokį. Nepasiklyskite Žinių jūroje, pirmokėliai. Te jūsų vedliai bus tėveliai ir mokytoja Jolanta, kurios vardą jūs jau puikiai išmokote.

Mokytoja Audronė Ciparienė

DSCI0782