820057
Jūsų IP: 18.224.32.40
Laikas: 2024-04-19 16:49:57

Savaitė prieš korupciją

stopGruodžio 9 diena yra minima kaip Tarptautinė antikorupcijos diena. Mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai taip pat pažymėjo šią neeilinę dieną. Renginiai, skirti antikorupcinei veiklai skatinti, vyko visą savaitę.

Gruodžio 9 dieną vyko integruota istorijos –pilietiškumo ugdymo pamoka ,, Kaip aš kovočiau su korupcija“ , kurią vedė istorijos mokytoja Neringa Račkauskienė. Antradienį, gruodžio 10 dieną, 5-10 klasių mokiniai kartu su savo auklėtojais kūrė plakatus ir siūlė savo mintis bei idėjas ,, Kaip pažaboti korupciją“.

Trečiadienio diena buvo išskirtinė mokiniams, kurie lanko tikybos ir etikos pamokas, nes abi mokytojos vedė integruotą pamoką ,, Kaip aš kovočiau su korupcija“. Na, o 8- 10 klasių mokiniai, paskatinti lietuvių kalbos mokytojų A. Ciparienės ir I. Stonkienės, rašė rašinius ,, Kodėl žmonės nebūna sąžiningi‘. Mokinių darbuose ir išdėstytose idėjose buvo visai neblogų minčių, kaip reikėtų pradėti kovoti su korupcija, kas ją skatina. Mokinių idėjomis galėtų pasidomėti ne vienas aukštesnį rangą užimantis pareigūnas.

Dėkojame ir mokiniams, ir mokytojams, kurie prisidėjo prie savaitės organizavimo.

Mokytoja   Lina Račkauskienė