820057
1953
Jūsų IP: 3.140.185.147
Laikas: 2024-04-20 13:27:02

„Antrą klasę baigi – plaukti moki“.

Picture048Mūsų mokyklos antrokai dalyvavo socialinėje akcijoje „Antrą klasę baigi – plaukti moki“. Akcija truko 4 mėnesius. Jos iniciatorius ir rėmėjas „Žemaitijos pienas“.

Padedant ir prižiūrint plaukimo trenerei Lilijai Puodžiukaitienei vaikai turėjo galimybę išmokti plaukti ir saugiai elgtis vandenyje. Per tą laiką vaikai išmoko šokinėti į vandenį, nardyti, plaukti ant pilvo ir ant nugaros ir netgi pūsti oro burbuliukus po vandeniu.

Sausio 31 d. vyko parodomasis plaukimas tėveliams. Čia pasirodė ir „Pik Nik“ plėšomų sūrio lazdelių personažas milžiniška žirafa.Ji stebėjo vaikų pasirodymus ir apdovanojo plaukikus. Vaikai gavo vardinius diplomus su įamžinta akimirka baseine.Geriausiai plaukimo techniką įvaldžiusiu pripažintas antrokas Erikas Blynovas. Jis rungsis su kitais antrokais pavasario finaliniame plaukime.

Įgytos žinios ir praktiniai užsiėmimai pravers vaikams tolimesniame jų gyvenime.

Mokytoja Rasa Prušinskienė