819122
819122
Jūsų IP: 44.204.204.14
Laikas: 2024-03-28 08:33:55

Istorijos konkursas „Lietuva ir Europos sąjunga“ Janapolės pagrindinėje mokykloje

DSC 0035Š. m. balandžio 2 d. Janapolės pagrindinėje mokykloje vyko istorijos konkursas ,,Lietuva ir Europos sąjunga“, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje dešimtmečiui paminėti. Konkurse dalyvavo ir Nevarėnų pagrindinės mokyklos penktos klasės mokinės Goda Čejauskaitė, Živilė Ronkytė, Gabija Šniaukštaitė ir Agnė Peštenytė. Penktokės sudarė komandą ,,Europos vaikai“. Konkurso metu mergaitės pristatė plakatą, skirtą Lietuvos narystės Europos Sąjungoje dešimtmečiui paminėti, sprendė kryžiažodį, testą, turėjo atpažinti ES pagrindinius objektus, įžymius asmenis, susijusius su ES, įvardyti jų nuopelnus. Mūsų komanda pasirodė neblogai, surinko 30 balų.

Po konkurso Janapolės pagrindinės mokyklos istorijos mokytojos kvietimu aplankėme mokyklos muziejų.

Istorijos mokytoja Neringa Račkauskienė