Informacija
1,2 procentų parama
Ugdymas karjerai
Sportas
Mokyklos muziejus
Lankytojai
Elektroninis dienynas
LIONS QUEST
NŠA
Sveikatiada
Vaikų linija
Tėvų linija
Vyturys
Mokyklų aprūpinimas
Bendradarbiavimas
Klaipėdoje apibendrinta „Kūrybinių partnerysčių“ patirtis
- Informacija
- Autorius Urtė Kilpytė
- Peržiūros: 3777
„Kūrybinės partnerystės suteikia visiems sparnus kūrybiškai skristi, kūrybiškai mokytis, kūrybiškai dirbti ir kūrybiškai galvoti…“ - štai tokiomis mintimis apie dalyvavimą projekte su jo atstovais „Kūrybinių partnerysčių“ parodoje „Kuriu ir mokausi“ pasidalino mūsų mokyklos muzikos mokytoja Daiva Kleivaitė - Hirzel. Gegužės 20-ąją mokytoja kartu su dviem mokinėmis - Urte Kilpyte (9b kl.) ir Karolina Šimkute (8kl.)- bei direktorės pavaduotoja ugdymui Angele Želviene vyko į Klaipėdą, kur vyko projekto „Kūrybinės partnerystės“ uždarymas.
Šios parodos metu „Kūrybinių partnerysčių“ atstovai iš įvairiausių mokyklų su visais dalyviais pasidalino šiame projekte patirtais įspūdžiais. Buvo labai įdomių nuomonių. Šaunu, kad atstovų mintys sutapo ir projektas paliko gerą įspūdį. Vėliau vyko ekskursija po Ievos Simonaitytės Klaipėdos apskrities viešąją biblioteką. Mums buvo pademonstruotos naujausios ten veikiančios technologijos. Pamatėme, kaip galima be vargo pasiimti ar grąžinti knygas. Mums taip pat buvo parodyta senų knygų saugykla ir kaip joje, pasitelkus šiuolaikiškas technologijas, galima taupyti vietą. Bibliotekos kieme stovėjo 200 metų senumo ąžuolas, o visas takelis šalia jo buvo padengtas lentelėmis su išnykusiais ir nebenaudojamais lietuviškais žodžiais. Žodžių pabaigoje buvo paminklas šiems žodžiams atminti.
Šioje modernioje bibliotekoje taip pat pamatėme briedžio kanopą, anglų-lietuvių kalbos žodyną , kuris sveria apie 8 kilogramus, ir pačius pirmuosius lietuviškus leidinius: „Aušrą“, „Varpą“, „Ūkininko patarėją“ ir kitus leidinius.
Į projektą „Kūrybinės partnerystės“ per trejus metus jau įsitraukė 138 mokyklos visoje Lietuvoje. Tobulinosi daugiau negu 1000 mokytojų. „Kūrybinių partnerysčių“ tikslas – parodyti mokiniams, jog mokytis gali būti ir smagu, ir įdomu. Tikimės, jog Nevarėnų mokykla pateks ir į kitą šio projekto etapą, o į šią veiklą įsijungs dar daugiau mokyklų.
9b klasės mokinė Urtė Kilpytė