Jūsų IP: 18.227.190.93
Laikas: 2024-05-01 23:19:40

Eglutės įžiebimas ikimokyklinio ugdymo grupėje

1Kai tik pradedame skaičiuoti pirmąsias gruodžio dieneles, visi suprantame, kad ateina pats nuostabiausias laikotarpis – Kalėdų laukimas. Švenčių laukiame visi, ne išimtis ir Nevarėnų pagrindinės mokyklos ikimokyklinukai ir jų tėveliai. Tikriausiai niekas neįsivaizduoja šventų Kalėdų be eglutės, o kai ji jau papuošta, vaikai labiausiai trokšta sulaukti to stebuklingo momento, kai ji sušvyti dešimtimis žibančių lempučių. Todėl gruodžio 11 dieną ikimokyklinės ugdymo grupės auklėtojos sukvietė visus vaikus ir jų tėvelius į grupę, kurioje buvo papuošta ir įžiebta ne tik nuostabaus grožio eglutė, bet ir vyko smagūs kūrybiniai užsiėmimai kartu su vaikais ir jų tėveliais.

Eglutės įžiebimo šventėje auklėtoja perskaitė Kalėdų senelio laišką, kurio vaikai klausėsi itin susikaupę. Tėveliai kūrė kalėdinius eilėraščius, kuriais pasidalino kartu su kitais grupėje esančiais tėveliais. Bei, žinoma, kartu su vaikais užsiėmė bendra kūrybine veikla – eglutės puošimu savo sukurtais popieriniais angeliukais. Po įžiebtos eglės laukė gausus stalas vaišių, kuriuo vaišinosi visi grupėje susirinkę vaikai ir tėveliai.

Džiugu ir gera daryti tai, kas suteikia didelį malonumą, kad suteiktum mažytį džiaugsmą kitiems. Malonu matyti šiltą tėvų bendradarbiavimą ne tik su vaikais, bet ir su mokyklos darbuotojais.

O norėdami pasidalinti puikia tėvų kūrybine veikla, pateikiame jų pačių sukurtus eilėraščius bei nuostabaus grožio eglutės įžiebimo akimirkas.

***Krenta snaigės ant žalios eglutės,

Padabintos dovanėlėm, angelais baltais.

Ikimokyklinukai ruošiasi,

Laukia Kalėdų senio nuotaikom linksmom.

***Kalėdų senis prie eglutės dovanėles nešė,

Už lango angelai snaiges vežė.

Gerą nuotaiką ikimokyklinukams nešė.

***Štai jau krenta baltos snaigės,

Eglė žėri sidabru.

Mūs ikimokyklinukai sukas tarsi angelai, nuotaika puiki,

Laukia daug daug dovanų,

Štai Kalėdų senis dideliu maišu.

***Bėgam lekiam su nuotaika gera,

Į miškelį mes eglutės.

Jau Kalėdų senelis veržias pas IKIMOKYKLINUKUS.

Eglutę snaigėm padabinsim,

Angelėlį pakabinsim...