820851
Jūsų IP: 3.139.97.157
Laikas: 2024-04-27 18:44:30

Edukacinė ekskursija po Mosėdį

20161117 091842Lapkričio 17d. 9 klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje veikloje ,, Ką pasakoja uolienos – Žemės istorijos liudininkės“. Ši veikla vyko Mosėdžio V. Intos akmenų muziejuje. Muziejaus direktorius E. Razgus mokinius supažindino su Žemės priešistore, pokyčiais, kurie vyko  nuo jos formavimosi pradžios iki šių dienų. Įspūdingais vaizdais Žemėje ragino mokinius ją gerbti ir mylėti . Trumpai supažindino ir su mūsų pačių daroma žala visai Žemės ekosistemai. Mokiniai apžiūrėjo ir susipažino su gausia uolienų ir mineralų kolekcija. Bet didžiausią susidomėjimą, ko gero, paliko lazerių žaismas su įvairiais mineralais. Dauguma mokinių pirmą kartą apžiūrėjo deimantą.

Toliau edukacinę veiklą tęsėme Mosėdžio Akmenų parke, kur pasivaikščiojimo metu apžiūrėjome ne tik įspūdingo grožio ir dydžio akmenis, bet ir parko skulptūras.

Na, o grįždami į mokyklą aplankėme ir Orvidų sodybą. Pasivaikščiojimas tarp akmeninių statinių ir skulptūrų  mums visiems suteikė ne tik daugiau jėgų, bet ir  dvasinės  stiprybės.

Geografijos mokytoja L. Račkauskienė