Jūsų IP: 3.145.101.192
Laikas: 2024-05-21 21:10:17

Kalėdinė gerumo akcija

DSCF9698Advento metas verčia susimąstyti, ką gero mes padarėme per šiuos metus. Sieloje plevenanti gerumo dvasia, jos skleidžiama šiluma ir nuoširdumas skatina pagalvoti apie mus supančius žmones.  Gera Šv. Kalėdų laukimą pradėti pažvelgiant į savo dvasinį pasaulį ir gerumu pasidalinti su artimaisiais.

Kasmet, gruodžio mėnesį, Nevarėnų pagrindinė mokykla vykdo gerumo akciją. Jos metu  mokiniai lanko Nevarėnų seniūnijos senjorus bei vyksta į Telšių „Vilties“ mokyklą.

Šiemet mokinai nevyko pas senjorus, o gruodžio 9 d. juos pakvietė į savo mokyklą. Popietėje dalyvavo senjorai iš Nevarėnų, Mitkaičių, Nerimdaičių.  Taip pat į popietę atvyko  parapijos klebonas Aloyzas Žygaitis, seniūnės pavaduotojas Darius Stasytis, Nevarėnų bendruomenės pirmininkas Albinas Šmukšta, mokyklos tarybos pirmininkė Regina Lukošienė.

Popietė prasidėjo daina „Kalėdų naktį tylią“, kurią atliko popietės sumanytojos: socialinė pedagogė Sandra Vaičiulytė, psichologo asistentė Indrė Kuprijanovienė, bibliotekininkė Danutė Ramančauskytė, o „Ateities vaikų klubo“ vaikai kvietė svečius pasižiūrėti spektaklio „Pasiklydusios pasakos“.

Popietėje taip pat buvo pristatyta akcija „Knygų Kalėdos“. O kaipgi Kalėdos be eglutės, tad įžiebti knygų eglutę ir paskelbti akcijos pradžią buvo pakviestas Nevarėnų miestelio „Bočių“ pirmininkas Pranas Statkus. Jau džiaugiamės pirmosiomis dovanomis-knygomis, kurias dovanojo A. Šmukšta, D. Stasytis, E. Jurkienė.

Taip pat senjorai buvo pakviesti į užsiėmimą. Kiekvienas turėjo pasidaryti sau sveikinimo atvirutę bei dovanėlę (eglutę) draugui. Senjorai labai aktyviai ir su malonumu įsitraukė į šią veiklą.

O po smagios bei aktyvios veiklos visi šventės dalyviai prisėdo prie adventinio stalo ir vaišinosi arbata.

Dėkojame visiems popietės dalyviams už gerą nuotaiką, aktyvią veiklą ir šiltą bendravimą.

Nevarėnų pagrindinės mokyklos psichologo asistentė Indrė Kuprijanovienė,

socialinė pedagogė Sandra Vaičiulytė, bibliotekininkė Danutė Ramančauskytė