Company Logo

Renginių kalendorius

Rugpjūtis 2019
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

2 procentų parama

Ugdymas karjerai

Mokyklos muziejus

Lankytojai

193076
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praėjusią savaitę
Šis mėnuo
Praėjęs mėnuo
Iš viso
24
72
130
192452
858
1225
193076
Jūsų IP: 18.205.176.100
Laikas: 2019-08-21 20:46:50
Visitors Counter

Elektroninis dienynas

LIONS QUEST

Sveikatiada

Vaikų linija

Tėvų linija

Vyturys

„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

Mokyklų aprūpinimas

Krepšinio varžybos

DSC 0028 LargeKaip jau tapo įprasta, Lietuvos istorijai reikšmingos datos Nevarėnų pagrindinėje mokykloje paminimos organizuojant sportines varžybas. Šie metai ne išimtis: Vasario 16- oji buvo švenčiama tinklinio aikštelėje, o minint Kovo 11-ąją sporto salėje į parketą bumbsėjo ir tinklelius skrodė krepšinio kamuolys.

Krepšinio 4×4 turnyras šiemet vyko kiek visiems neįprastą dieną- sekmadienį- Kovo 10-ąją. Anksti ryte susirinkę Nevarėnų seniūnijos gyventojai ir svečiai   Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimą pradėjo sugiedodami mūsų valstybės himną. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Irena Žutautienė ir Nevarėnų seniūnaitis Raimondas Ramančauskis. Paskatinę turnyro dalyvius nebijoti, žaisti drąsiai, jie prisijungė prie gana gausaus žiūrovų būrio ir palaikė savo mylimą komandą.

Šių metų krepšinio turnyras neįprastas ne tik savo data, bet ir dalyvių gausa- užsiregistruoti buvo leista 8 komandoms, nors norinčiųjų dalyvauti buvo ir daugiau. Prieš pradedant pirmąsias rungtynes, buvo traukiami burtai ir komandos suskirstytos į du pogrupius. Jau pradėjus žaisti pirmiesiems dalyviams, buvo galima pastebėti, kad laukia įtempta ir ilga kova. Žiūrovų akį džiugino ne tik stiprus kontaktinis krepšinis ir gražūs metimai, bet ir kai kurių žaidėjų dėjimai į krepšį. Tam, kad aikštelėje vykstanti kova vyktų pagal tarptautines FIBA taisykles ir nevirstų ginčais bei nepasitenkinimu, rungtynių eigą prižiūrėjo net trys teisėjai: Gintautas Valauskas, Tomas Petrikauskas ir Karolina Šimkutė.

Po visą dieną trukusių rungtynių, paaiškėjo dalyvių vietos pogrupyje. Pirmąsias vietas užėmusios komandos keliavo į finalą, kur kovojo dėl pirmosios vietos, o antrąsias vietas užėmusios komandos kovojo mažajame finale dėl galimybės pasikabinti ant kaklo bronzos medalius. Kova dėl medalių buvo dar aršesnė, Galiausiai vėlai vakare paaiškėjo, kad trečia vieta gali džiaugtis komanda „TELŠIAI 1“, antra- komanda „LEKIANTYS MEŠKINAI“, o turnyro nugalėtojais tapo komanda „BRIGADA“. Visi prizinių vietų laimėtojai apdovanoti medaliais ir taurėmis.

Tokių Nevarėnų pagrindinėje mokykloje rengiamų turnyrų metu tiek dalyviams, tiek žiūrovams yra suteikiama galimybė laimėti ir papildomų prizų. Šiemet buvo surengti baudų, tritaškių bei metimo iš aikštės vidurio konkursai. Taikliausiu baudų metiku tapo Giedrius Purauskas, o tritaškininku- Stasys Stankevičius.

Už šio įspūdingo turnyro organizavimą visi dalyviai yra dėkingi sporto specialistui Tomui Petrikauskui bei rėmėjams: Tadui Astrauskui, Tomui Mažeikai, Darvydui Šiaudkuliui ir Raimondui Kilpiui. Džiaugiamės Nevarėnų seniūnijos gyventojų aktyvumu bei noru švęsti mūsų valstybei svarbias datas neįprastu būdu. Nors turnyras truko nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro, tiek krepšinio žaidėjai, tiek žiūrovai liko patenkinti už suteiktą galimybę gerai ir naudingai užbaigti sunkią savaitę.

                                                                                                                                  

Viktorija Šimkutė
Visos teisės saugomos © Kopijuoti informaciją draudžiama. Tikrinta XHTML and CSS.