Company Logo

Renginių kalendorius

Gruodis 2020
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

2 procentų parama

Ugdymas karjerai

Mokyklos muziejus

Lankytojai

312956
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praėjusią savaitę
Šis mėnuo
Praėjęs mėnuo
Iš viso
62
50
212
312333
170
1359
312956
Jūsų IP: 75.101.243.64
Laikas: 2020-12-03 19:56:11
Visitors Counter

Elektroninis dienynas

LIONS QUEST

Sveikatiada

Vaikų linija

Tėvų linija

Vyturys

„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

Mokyklų aprūpinimas

Kuriame tradicinę kultūrą

Nors mūsų klubas egzistuoja tik keletą metų, tačiau pakvietus į susitikimą buvusius jo narius, yra ką prisiminti ir apie ką pasikalbėti.

   Taigi, sausio 21 dieną pakvietėme buvusius dvyliktokus, moksleivių klubo „Ateities vaikai“ narius, į susitikimą, kuris taps tradiciniu klubo renginiu. Dabartinė klubo seniūnė Birutė Lekstutytė, prasmingais žodžiais pradėjusi mūsų susibūrimą, pakvietė buvusią klubo seniūnę, dvyliktokę Mariją Apulskytę pristatyti klubo veiklą nuo jo įsteigimo pradžios, visiems priminti pagrindinius klubo veiklos momentus.

   Po išsamaus Marijos pristatymo pasidžiaugėme ir dėkojome buvusiems klubo nariams, kad surado laiko ir galimybės atvykti pas mus ir pasidalinti naująja savo patirtimi, įgyta besimokant Lietuvos universitetuose ir kolegijose. Nors Greta, Aivaras, Akvilė, Indrė, Darvydas ir Brigita, atrodo, tik vakar nedrąsiai užvėrė mokyklos duris, tačiau į susitikimą atvyko pilni pasitikėjimo ir drąsiai kalbantys apie praėjusį laiką išvykus iš gimtojo miestelio, studijas, studentišką kasdienybę. Ypač susidomėję vyresniųjų draugų minčių klausėsi dabartiniai klubo nariai – dvyliktokai. Visiems buvo smalsu, kokių mokomųjų dalykų jiems reikėjo stojant į vieną ar kitą mokyklą, ar buvę moksleiviai teisingai pasirinko gyvenimo kelią ir yra patenkinti aukštąja mokykla, kurioje studijuoja. Mokytojai norėjo išgirsti, kokių gebėjimų jaunuoliams prireikė studijose ir ar šias kompetencijas jiems pavyko išsiugdyti besimokant vidurinėje mokykloje. Maloniai džiugino tai, kad buvę moksleiviai turėjo kuo pasigirti, papasakoti apie savo pasiekimus ir laimėjimus.

   Mokyklos direktorė I.Žutautienė nuoširdžiai džiaugėsi mokinių sugrįžimu, noru pasidalinti mintimis su jaunesniais ir prisiminimui studentams padovanojo verslo knygas, kurios ragina plačiau atsimerkti ir įdėmiai pažvelgti į dabartį ir ateitį, o svarbiausia padeda mąstyti ir nugalėti įprastus elgesio stereotipus ir nevengti pokyčių, su kuriais tenka susidurti kiekvienam žmogui.

   Kaip bebūtų gaila, bendraujant laikas bėga labai greitai. Atsisveikindami su klubo senbuviais linkėjome jiems sėkmės ir tikimės, kad kitais metais sausio pabaigoje visi klubo nariai vėl susitiks.

Nijolė Vyžintienė

 
Visos teisės saugomos © Kopijuoti informaciją draudžiama. Tikrinta XHTML and CSS.