Company Logo

Renginių kalendorius

Rugsėjis 2019
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

2 procentų parama

Ugdymas karjerai

Mokyklos muziejus

Lankytojai

196186
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praėjusią savaitę
Šis mėnuo
Praėjęs mėnuo
Iš viso
19
74
144
194190
2607
1361
196186
Jūsų IP: 34.231.247.139
Laikas: 2019-09-18 12:42:24
Visitors Counter

Elektroninis dienynas

LIONS QUEST

Sveikatiada

Vaikų linija

Tėvų linija

Vyturys

„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

Mokyklų aprūpinimas

Mokinių piešinių konkursas „Ateities profesija“

ateities profesijaNevarėnų pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvauja mokinių piešinių konkurse „Ateities profesija“. Piešinių konkursas skirtas skatinti mokinių, mokytojų ir tėvų tarpusavio bendradarbiavimą planuojant savo ateitį. Konkurso organizatoriai – Telšių rajono bendrojo lavinimo mokyklų karjeros koordinatorių metodinio būrelio taryba. Konkurso partneriai – Telšių švietimo centras. Konkursas skelbiamas, siekiant skatinti moksleivius pamąstyti apie savo profesiją, santykį su gyvenamąja aplinka ir galimybes ją pakeisti pasirenkant tinkamus veiklos būdus (kuriu savo profesiją; ateities profesija).

Siekiama:

    * ugdyti mokinių planavimo įgūdžius ir meninį skonį, skatinti jų kūrybinius polinkius ir gebėjimus,

    * skatinti mokyklos bendruomenę taikyti informacines technologijas bendradarbiavimo veikloje,

    * išaiškinti geriausius „Ateities profesijos“ moksleivių sukurtus piešinius.

    * temos atitikimas ir atskleidimas;

    * piešinio originalumas;

    * piešinio meniškumas.

   Piešinių konkurse dalyvauja visos projekte „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme“ VP1-2.3-ŠMM-01-V-01-002“ dalyvaujančios Telšių rajono bendrojo lavinimo mokyklos, 5-8 klasių mokiniai. Piešiniai kuriami individualiai, gali atlikti įvairia technika: akvarele, guašu, tušu, kreidelėmis, pieštukais ir kt. Piešiniai turi būti A 4 formato, atitikti konkurso temą. Kiekvienas dalyvis gali pateikti ne daugiau kaip vieną darbą.

   Konkurso organizatoriai turi teisę neeksponuoti plagijuotų piešinių, kūrinių, neatitinkančių nuostatų reikalavimų, turinčių defektų: neatitinka formato reikalavimų, be etikečių, sutepti, sulamdyti, nebaigti piešti ir panašiai.

   2014 m. vasario 6-28 d. Telšių švietimo centre organizuojama piešinių paroda.

Konkurso nugalėtojai bus skelbiami Telšių švietimo centro tinklalapyje, o 2014 m. vasario 27 d. apdovanojami Telšių švietimo centre.

Piešinių vertinimo kriterijai:

    * temos atitikimas ir atskleidimas;

    * piešinio originalumas;

    * piešinio meniškumas.

   Konkurso darbus vertins organizatorių sudaryta vertinimo komisija. Komisija darbus vertina pagal kiekvieną kriterijų 10-ties balų sistemoje; laimėtojais pagal klases skelbiami daugiausia balų surinkę dalyviai. I, II, III vietų laimėtojai bus apdovanoti Padėkos raštais ir prizais. Aktyviausiai (daugiausiai dalyvavusių mokinių) konkurse dalyvavusioms ugdymo įstaigoms bus įteikti organizatorių padėkos raštai.

   Konkurso piešiniai autoriams negrąžinami, organizatoriai pasilieka teisę piešinius publikuoti ir reprodukuoti savo nuožiūra, eksponuoti juos parodose, dauginti ir spausdinti.

 

Karjeros koordinatorė Inga Budginienė

 
Visos teisės saugomos © Kopijuoti informaciją draudžiama. Tikrinta XHTML and CSS.