819178

Penktadienis 8.00 - 15.30

Pietų pertrauka 12.00 - 12.30

Bibliotekininkės pareigos

Mokyklos bibliotekininkė aptarnauja skaitytojus, komplektuoja gautą dalykinę, metodinę, grožinę literatūrą, bei konsultuojasi su dalykų mokytojais ir užsako naujai leidžiamą literatūrą, vadovėlius.

Palaiko ryšius su kitomis bibliotekomis, dalyvauja bendruose projektuose, taip pat organizuoja bibliotekos aktyvo veiklą, rengia knygų parodas, organizuoja šventes ir renginius, propaguojančius skaitymą. Rekomenduoja literatūrą mokiniams, pedagogams ir būrelių vadovams.

Sudaro metinį darbo planą, padedantį įgyvendinti bibliotekai keliamus uždavinius. Tvarko bibliotekos dokumentus. Teikia mokyklos bendruomenei informacines paslaugas. Kopijuoja dokumentus ar kitą reikalingą medžiagą.

Bibliotekininkė D. Ramančauskytė

Attachments:
Download this file (Bibliotekos taisyklės.pdf)Bibliotekos taisyklės.pdf[ ]195 kB
Access this URL (http://vadoveliai.emokykla.lt/)vadoveliai.emokykla.lt[Informacija apie vadovėlius ir mokymo priemones]0 kB
Download this file (Vadovėlių aprūpinimo tvarka.pdf)Vadovėlių aprūpinimo tvarka.pdf[ ]141 kB