Company Logo

1,2 procentų parama

Ugdymas karjerai

Mokyklos muziejus

Lankytojai

820746
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praėjusią savaitę
Šis mėnuo
Praėjęs mėnuo
Iš viso
22
23
689
819417
1329
2827
820746
Jūsų IP: 44.210.99.209
Laikas: 2024-04-13 11:56:40
Visitors Counter

Elektroninis dienynas

LIONS QUEST

NŠA

Sveikatiada

Vaikų linija

Tėvų linija

Vyturys

„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

Mokyklų aprūpinimas

Bendradarbiavimas

Juoko ašaras vėl spaudė "Auksiniai cebuliai"

1 (12)Penktadienį, balandžio 19 dieną, jau 10-ąjį kartą mokykloje surengtas kultinis renginys "Auksiniai cebuliai". Ir šiemet renginį organizavo dešimtokai, jiems padėjo auklėtoja Janina Glodenienė, technologijų mokytoja Vilma Brasaitė bei priešmokyklinio ugdymo mokytoja Reda Vėlavičienė, sukūrusi originalias dekoracijas.

  Tądien Aktų salė virto laidos studija - vedėjai Auksė Cebulytė, Gytautas Cebulionis bei Deivydas Cebuliauskas diskutavo apie labiausiai pasižymėjusius mokyklos bendruomenės narius bei mokyklos aktualijas. Paaiškėjo, kad "Metų pora" tapo aštuntokė Kamilė Meškauskaitė ir devintokas Modestas Galdikas, nurungę socialinę pedagogę Sandrą Vaičiulytę ir istorijos mokytoją Julių Tamošauską bei dvyliktokus Antaną Jonušą ir Algirdą Mažeiką. J. Tamošauskas neliko be prizo: "cebulį" laimėjo už įsimintiniausią posakį bei skardžiausią balsą. Stilingiausia mokyklos mergina išrinkta septintokė Vilma Jokubavičiutė , pranokusi vyresnes varžoves Audrą Lazauskaitę ir Indrę Šarpnickytę. Kitoje su stiliumi susijusioje nominacijoje - "Metų šukuosena" - triumfavo Karolina Piktužytė iš 8a. Jos rožinės sruogos nurungė dešimtokės Gabrielės Pagojutės šukuoseną bei anglų kalbos mokytojos Genovaitės Martinaitienės garbanas. "Metų pamaiva" tapo Modestas Galdikas - vienintelis nominacijoje nominuotas vaikinas, o "Metų princo" titulą laimėjo dešimtokas Deivydas Kničiūnas, savo žavesiu kerintis mokyklos paneles.

    "Metų įvykio" nominaciją laimėjo populiarusis, daug atgarsių sukėlęs "Harlem Shake" šokis, kurį šoko 7 - 9 klasių mokiniai. Šiam šokiui neprilygo Sporto salės atidarymas bei netradiciniai piešiniai ant sienų, kurių autorius Egidijus Praspaliauskas iš 8b. Sporto salė ir jos šeimininkai kūno kultūros mokytojai neliko be apdovanojimo - patalpa tapo "Jaukiausiu kabinetu" mokykloje. Tuo metu, kai kiti sportuoja, yra tokių, kurie žaidžia kompiuteriu mokyklos bibliotekoje; pasirodo, tai dažniausiai daro šeštokė Monika Mikalauskaitė.

   Dar vieną, 11-ąją, nominaciją "Dešimtmečio projektas" mokyklos direktorei Irenai Žutautienei įteikė buvę mokyklos mokiniai už niekaip nesibaigiančią renovaciją.

   Žiūrovams laikas neprailgo: jie stebėjo ne tik apdovanojimus, bet ir reklamą, kurią kūrė klasės, reklamuodamos su nominacijomis susijusius produktus.

   Taigi, su nekantrumu laukiame kito "Auksinių cebulių" derliaus!

12 klasės mokinė Greta Piktužytė

 
Visos teisės saugomos © Kopijuoti informaciją draudžiama. Tikrinta XHTML and CSS.