820057
Jūsų IP: 3.138.102.178
Laikas: 2024-04-19 02:18:59

Degustatorių klubas

Picture049Nevarėnų pagrindinės mokyklos 2 klasės mokiniai dalyvauja konkurse – akcijoje ,,Sveikatos fiesta‘‘. Konkursą – akciją vykdo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Konkurso - akcijos tikslas - suaktyvinti formaliojo ir neformaliojo švietimo įstaigų veiklą saugant ir stiprinant mokinių sveikatą, didinant mokinių motyvaciją saugoti sveikatą ir ugdytis sveikos gyvensenos gebėjimus, skleisti gerosios praktikos pavyzdžius.

Antrokėliai visą rugsėjo mėnesį vykdė įvairius užsiėmimus. Jie susibūrė į ,,Degustatorių klubą‘‘ ir gamindami, ragaudami mokėsi sveikos mitybos. Jiems talkino kiškutis Sveikatas Atas. ( Šį gyvūnėlį vaikai pasirinko patys, nes jis labai vikrus ir mėgsta daržoves ) Kartu su kiškučiu vykdėme įvairias veiklas: vaikai ragavo uogienes, jogurtą, kepė duoną, gėrė vaistažolių arbatą su citrina, gamino vaisių vėrinukus, piešė ir lipdė vaisių ir daržovių tema.

Ši projektinė veikla vaikams labai patiko. Jie daug sužinojo.

Daugiau apie projektą skaidrėse.

Mokytoja Rasa Prušinskienė

Attachments: